Język angielski:
Kurs opierający się na podejściu komunikacyjnym jak i na nieodłącznej metodzie nauczania małych dzieci, jaką jest Total Physical Response (Metoda Reagowania Całym Ciałem). Metody te wzbogacone są w inne techniki wspomagające nie tylko rozwój językowy dziecka ale też ich rozwój społeczny i emocjonalny:
- piosenki  z gestem
- opowiadania / bajki
- gry i zabawy
- nauka piosenek i wierszyków dla dzieci
- uczenie zwrotów i słów w naturalnych dla dziecka sytuacji.
-  poprzez teatrzyk

Techniki stosowane w OXFORD uzupełniają się wzajemnie, dając spójny program i wpływają  na wysoki stopień przyswojenia języka obcego przez  dzieci.Wychowankowie poprzez  muzyczny i ruchowy charakter zajęć , uczą się i rozwijają umiejętności słuchania i mówienia oraz przygotowują się do nauki pisania i czytania.

Język hiszpański:
Realizacja programu w oparciu o oryginalne hiszpańskie pomoce dydaktyczne.

Zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej nauki j. hiszpańskiego. Jest to trzeci język najpowszechniej używany na kuli ziemskiej, więc na pewno warto go poznać. Jest też jednym z oficjalnych języków Unii Europejskiej.
Język hiszpański należy do grupy języków łacińskich tak samo jak:  francuski, włoski i portugalski. Ucząc się hiszpańskiego, dziecko zapozna się z wieloma słówkami czy zwrotami, które w językach pokrewnych brzmią bardzo podobnie. Język hiszpański posiada niewielkie różnice między zapisem a wymową, dzięki temu jest łatwy do opanowania.

Nauczamy: nazw przedmiotów i osób,  wprowadzamy polecenia i zwroty, poznajemy bogate słownictwo z bliskiego i dalszego  otoczenia dziecka.
Poszczególne zajęcia będą urozmaicone poprzez różnorodne formy:
- wierszyki,
-wyliczanki,
- piosenki,
- interaktywny teatrzyk
- zabawy ruchowe w sali i na świeżym powietrzu.

Więcej informacji :
Nauka języków obcych w przedszkolu