Edukacja matematyczno-przyrodniocza - Przedszkole Edukacyjno - Językowe Warszawa

EDUKACJA MATEMATYCZNA

Poprzez gry, zabawy i zajęcia ruchowe wprowadzamy dzieci w świat matematyki. Uczymy prawidłowego przeliczania ze wskazywaniem przedmiotów, orientacji we własnym schemacie ciała, stosunków przestrzennych, kształtów i figur geometrycznych, porównywania, klasyfikowania wg danej cechy, tworzenia ciągów, ważenia, mierzenia i poznawania liczb.
Zajęcia matematyczne prowadzimy w oparciu o RightStart Mathematiics by Joan A. Cotter, Ph.D

EDUKACJA PRZYRODNICZA

Wspólnie odkrywamy piękno otaczającego nas świata. Poznajemy zwierzęta i ich zwyczaje, obserwujemy rośliny. Uczymy uprawy własnego ogródka warzywnego.