mgr Katarzyna Mech - Dyrektor ds. pedagogicznych
                                  Nauczyciel wychowania przedszkolnego
                                  Lektor języka hiszpańskiego

Od wielu lat związana z oświatą. W 1997 roku założyła, a potem przez 10 lat prowadziła Prywatną Szkołę Podstawową nr 108,

Z wykształcenia mgr bibliotekoznawstwa i informacji naukowej – specjalizacja Literatura dziecięca- Uniwersytet Warszawski, nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, reedukator (studia podyplomowe UW). Lektor języka hiszpańskiego - DELE C2; Los Estudios Hispanicos de la Lengua y Cultura Espanola – Universidad de Barcelona.

Prywatnie mama i już babcia.

Jej pasja to metodyka nauczania – Wciąż poszukuję nowych sposobów rozbudzania potrzeb poznawczych u dzieci i. Aranżuję ciekawe i wesołe zabawy dzięki którym dzieci nabywają konkretną wiedzę i umiejętności. W czasie mojego pobytu w Barcelonie miałam możliwość zobaczenia jak pracują najlepsze placówki oświatowe w Hiszpanii.
Jej dewiza życiowa – Z uśmiechem po krętych ścieżkach życia.

mgr Agnieszka Mechocka - Nauczyciel wychowania przedszkolnego

10 lat stażu w pracy w przedszkolu - Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Imienia Jezus, Przedszkole Niepubliczne – Ochronka im. Edmunda Bojanowskiego.
Mgr historii- specjalizacja pedagogiczna. Nauczyciel wychowania przedszkolnego – studia podyplomowe ( Mazowiecka Wyższa Szkoła Humanistyczno – Pedagogiczna w Łowiczu ).

mgr Magdalena Rzymska -  Lektor języka angielskiego
                                               Psycholog

Absolwentka psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Psycholog szkolny z wykształcenia, kucharz-amator z zamiłowania. Język angielski to jej hobby od  najmłodszych lat. Uzyskała certyfikat FCE i kompetencje pedagogiczne. Od kilku lat przekazuje najmłodszym wiedzę o języku angielskim, zgodnie z mottem "English is fun".Wielbicielka polskich gór i pierogów ruskich.
Rodowita Podlasianka, która mówi o sobie, że jest duszą z Podlasia, a sercem z Lublina.

W wolnych chwilach odkrywa tajemnice i zakamarki Warszawy.

mgr Paula Kwietniewska - aktorka, muzyk, wokalistka, pedagog
.

Absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni oraz Państwowego Liceum Muzycznego w Częstochowie w klasie fletu poprzecznego.
Związana przez wiele lat z teatrami: Miejskim i Muzycznym w Gdyni oraz Teatrem im. A . Mickiewicza w Częstochowie. Zagrała szereg ról, m.in.: Cathy w musicalu ,,Wichrowe Wzgórza” B. Taylora (reż. M. Korwin), Anielę w ,,Ślubach panieńskich” A. Fredry (reż. A. Łapicki), Swoją w ,,Na szkle malowane” (reż. K. Janda), Sonię w ,,Wujaszku Wani” A. Czechowa (reż. B. Semotiuk), Gerdę w ,,Alibi” Ł. Wylężałka. Jest laureatką konkursów teatralnych i wokalnych. Współpracowała z Teatrem Polskiego Radia w Warszawie i Polskim Radiem Katowice oraz TVP Katowice. Od wielu lat prowadzi warsztaty wokalne i teatralne (emisja głosu, elementarne zadania aktorskie, interpretacja piosenki. Prowadzi zajęcia z rytmiki i umuzykalnienia w przedszkolach w Częstochowie i w Warszawie.

mgr Eliza Mistewicz  - Logopeda

Wykształcenie:

Podyplomowe Studium Logopedyczne w Gdańsku
Uniwersytet Gdański, filologia polska, specjalizacja - logopedia.

Doświadczenie zawodowe:

Logopeda w placówkach oświatowych,
Prowadzenie badań z dziećmi z wadami wymowy
Opracowywanie indywidualnych programów ćwiczeń logopedycznych dla dzieci
Prowadzenie ćwiczeń poprawnej wymowy
Udzielanie pomocy rodzicom dzieci z wadami wymowy
Prowadzenie zajęć z zakresu glottodydaktyki.